صهیون پژوه

بررسی عملکردها ومبانی اندیشه اومانیسم مادیگرای صهیونیستی-یهودی/آرشیوموضوعی رافراموش نکنید/

صهیون پژوه: طرح هدفمندسازی یارانه ها، هزاران میلیارد تومان پول را از حیف و میل شدن نجات داد و ان شاء الله نوید بخش آینده بسیار خوب اقتصاد ایران، منهای اسراف و تبذیر و مفت خوری و تنبل پروری و بی عدالتی است. این طرح در دراز مدت اختلاف طبقاتی را نیز کم می کند و رانت خواری و سوداگری و سوء استفاده از سوخت ارزان و قاچاق را نیز کم می کند. این طرح به راستی پاشنه آشیل اقتصاد ایران را پوشش داد و به عنوان یک طراحی هوشمندانه استراتژیک توسط دولت دهم به اجرا گذاشته شد. خدا بدانها خیر دهد. دشمنان ملت از اجرای این طرح به شدت عصبانی هستند و چشم دیدن دکتر احمدی نژاد و دولت مدبر وی را ندارند و یاران کوردل خاتمی و هاشمی که نتوانستند در دولت های خویش این طرح عظیم را اجرایی کنند، مشغول مشکل تراشی و فقتنه جویی هستند. اما متاسفانه دو طایفه جاهلان پرادعا و دشمنان هوشمندو زخم خورده مخالف اجرای ان هستند. مدیریت مدبرانه دولت دکتر احمدی نژاد باعث شده است که حتی برخی سران صهیونیسم هم لب به اعتراف بگشایند و بر موفقیت ان صحه بگذارند. امید که دولت خدکتگزار در تداوم راه نیز  موفق باشد. همکاری مردم هوشمند نیز در این طرح شایسته تقدیر است. دو تحلیل زیر در این باره خواندنی هستند:
 
بازخوانی روند عملیاتی‏شدن بزرگ‏ترین طرح اقتصادی کشور/6
آغاز طرح‌بزرگ در ميان پمپاژبيهوده‌نگراني/ مبلغ‌یارانه‏ها دو برابر مي‌شود

محمد مهدي تهراني: سرانجام بزرگ‌ترین طرح اقتصادی تاریخ انقلاب کلید خورد؛ طرحی که اگرچه همان روزهای نخستِ مطرح شدن، با پمپاژ نگرانی توسط برخی جریان‌هاي سیاسی و ارائه اعداد و ارقام‏ نجومی برای تورم احتمالی! همراه شد، اما با مدیریت هوشمند افکار عمومی و اعتمادسازی میان مردم بدون هیچ‏گونه حاشیه و هزینه‏ای آغاز فازهای عملیاتی خود را تجربه کرد تا آرزوی 30 ساله انقلاب اسلامی در اعمال اصلاحات بنیادی اقتصادی در فضایی مطمئن و آرام محقق شود.

مردم حتی اگر انتقاداتی نیز نسبت به طرح داشتند، احساس کردند تحولی مثبت در راه است و دولت در این مسیر دلسوزانه همراه و همگام آن‏هاست. احساس کردند برآیند این تلاش‏ها ثمرات خوبی را فراهم خواهد آورد. بر این باور بودند که بايد به علم اقتصاد اعتماد کرد. در سوی دیگر البته همه تلاش‏ها بر ایجاد بی‏اعتمادی و تزریق نگرانی بود اما در نهایت مردم نسبت به بانیان تزریق بی‏اعتمادی بی‏اعتماد شدند نه نسبت به دولت!

سخنان نهایی رئیس‏جمهور در صدا و سیما که بعد از سفرهای مکرر استانی رقم خورد، نمایی دیگر از ارتباط‏گیری عمیق، مستقیم و دلسوزانه دولت با متن مردم را به نمایش گذاشت. بیان ظریف‏ترین نکات دینی به عنوان توصیه‏هایی برای اجرای طرح تحول اقتصادی، در نسبت مستقیم با مبانی فرهنگی ایرانی- اسلامی مردم قرار داشت و البته منتقدان توانایی این ارتباط‏گیری عمیق را نداشتند. این‏گونه بود که در جنگ بین "اعتمادسازی" و "ایجاد بی‏اعتمادی"، "دلگرم کردن" و "ترساندن"، "تبیین تئوریک" و "مغالطه تئوریک" مردم پیروز شدند.

اگر دولت سازندگی در طرح "تعدیل اقتصادی"، دولت اصلاحات در طرح "ساماندهی اقتصادی" و اصولگرایان مجلس هفتم در طرح "تثبیت قیمت‏ها" ناکام ماندند و آن گونه که بايد راه به جایی نبردند، دولت اصولگرا آمد تا در میان انتقادات پراکنده این هر سه آرزوی چندین ساله اصلاح اقتصاد ایران را با طرحی جدید و عزمی جدی به سرانجام برساند. اهمیت و جایگاه این طرح می‏طلبد مروری دوباره بر تلاش‏های این سال‏ها برای پیشبرد طرح تحول اقتصادی، اهمیت آن و نیز تدابیر اندیشیده شده تا کنون برای اجرایی کردن آن صورت پذیرد. ششمین قسمت مطالب مرتبط با این موضوع را در ادامه از نظر می‏گذرانید. ...بقیه را در ادامه مطلب ببینید... کد خبر:75160 - http://www.rajanews.com/detail.asp?id=75160

خودکشی سیاسی یک رییس‌جمهور

1- اگر مریضی به بیماریِ خود اذعان دارد و می داند که اگر اکنون برای درمان اقدام نکند، ممکن است در آینده‌ی نه چندان دور، عوارض بیشتری به سراغش بیاید و حتی به مرگش بیانجامد، نسخه پزشک را هر چقدر هم که سخت و مراحل درمان دردآور و داروها تلخ باشد، مي‌پذيرد و در نهایت به درمان تن می دهد، هر چند در حین درمان داد و فریاد بکند از دردی که می کشد. ولی امید به آینده، درد را برای او قابل تحمل می کند.

2- احمدی نژاد امروز می تواند به مانند پیشینیان خود چشمش را بر درد اقتصاد ایران ببندد، می تواند بنزین را سهمیه ای نکند، به جایش واردات را افزایش دهد و بنزین را به جای لیتری 700 و 400، و نه حتی 100 تومان، بلکه 50 تومان بدهد، یعنی از جیب خود مردم بردارد و بدهد بنزین وارد بکنند که مردم در میزان مصرف در مضیقه نباشند! و به وزارت نیرو هم بگوید این سه سال مانده به پایان مسئولیتش، آب و برق را با قیمت ارزان و ناچیز به مردم بدهند و دست مردم را در مصرف باز بگذارند. احمدی نژاد اگر بخواهد می تواند در این سه سال باقیمانده، با افزایش یارانه ها به شیوه قدیم، رفاهی موقت برای مردم فراهم کند تا در همین سه سال مردم از او تعریف کنند و کار نداشته باشند چه بر سر دولت های بعد و فرزندان این ملت در سال‌های آینده می آید که قرار است وارث انرژی های امروز ما باشند.

3- این روزها وقتی سوار تاکسی و اتوبوس ها می شوی، تنها یک موضوع است که مورد بحث است؛ هدفمندی یارانه‌ها! هر کس با توجه به اطلاعاتی که از طرح دارد، به دفاع و یا انتقاد از طرح می پردازد. اما همه ير یک موضوع هم نظر هستند که هدفمندي، نیاز کشور است و تا الان هم دیر شده. راننده ای می گفت احمدي‌نژاد امروز دارد خودش را بین مردم تخریب می کند، چون مردم تاکنون عادت داشتند کیسه کیسه نان دور بیاندازند و در مصرف برق و آب و گاز محدودیتی برای خود قائل نباشند! اما همین مردم در سال‌های بعد از او به نیکی یاد خواهند کرد.

حالا اگر فرض های بند دوم را در نظر بگیریم، در ده سال آینده، خود مردم، مسئولین فعلی کشور را محاکمه خواهند کرد که چرا آن زمان، فكر درمان را نکردید و با مسکن های موقت، درد را تسکین دادید و امروز بیماری، خود را به صورت وخیم‌تر نشان می دهد! همان چيزي که امروز مردم برای رئيسان جمهور قبل از احمدی‌نژاد می گویند! و بی جهت نبوده است که هدفمندی یارانه ها آرزوی برآورده نشده آن مسئولین در دوران مسولیت‌شان بوده است.

4- خطری که در کمین است و می تواند مدت درمان را طولانی و کم اثر کند، اين است که مخاطبان طرح، دیدشان به طرح فردی باشد و کوتاه مدت. اگر این باشد، شایعات و احتکارها شروع می شود ولی اگر مردم با یک نگاه جمعی و ملی به طرح بنگرند، آنگاه خود مردم نمی گذارند که کسی دست از پا خطا کند! آنگاه هر کس بخواهد بر خلاف منافع ملی و بلند مدت ملت کاری کند، در مقابل خود ملت قرار خواهند گرفت.

5- اقدام احمدی نژاد از نگاه سیاسیون یک خودکشی سیاسی است، چرا که ممکن است حداقل در کوتاه مدت و حتی میان مدت، نارضایتی ها نسبت به اقدام او افزایش یابد و برای همین، مخالفین داخلی و خارجی دولت و نظام در صدد این هستند که با القای ناکارآمدی طرح و ایجاد شایعات، مردم را از همراهی با این طرح باز دارند. برای ناکام کردن دشمن، یک وظیفه بر عهده دولت است و یک وظیفه بر عهده مردم و یک وظیفه هم بر عهده رسانه ها و احزاب سیاسی است.

دولت باید تمام اقداماتش در فضایی شفاف انجام شود و به مردم نسبت به تمام جوانب طرح آگاهی بدهد. در فضای غیر شفاف است که دشمنان قدرت مانور پیدا می کنند. مردم هم باید خود، چشمان ناظر دولت در اجرای طرح باشند. باید طرح را برای خود و از خودشان بدانند. تخلفات فردی و یا سازمان یافته را گزارش بدهند، با اتکا به فرهنگ قناعت و اسراف نكردن، آینده کشور را بیمه کنند. رسانه ها و احزابی که خودشان را در چارچوب جمهوری اسلامی تعریف کرده اند، باید هدف خود را کمک به اجرای هر چه بهتر این طرح قرار دهند، این طرح را یک طرح ملی بدانند و به آن، به‌عنوان فرصتی برای تسویه حساب های جناحی و حزبی خود ننگرند!

6- پزشکی که به خود جرأت داده است که بالاخره درمان مریض ناخوش احوالش را آغاز کند باید همه کمکش کنند که در فضایی آرام به درمانش بپردازند. وقتی بیمار در زیر تیغ جراح قرار دارد، دیگر جای تسویه حساب های دیگر مدعیان درمان و جراحی نیست بلکه جای راهنمایی کردن و روحیه دادن است. البته باید اطرافیان خود جراح هم، به حفظ آرامش و تمرکز دکتر و بیمار اهتمام داشته باشند نه اینکه خود آنها آغاز کننده شوک به بیمار و دکتر باشند!

کد خبر:75148 -  محمد حسين‌زاده  منبع:http://www.rajanews.com/detail.asp?id=75148


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  یکشنبه ۱۳۸۹/۱۰/۱۹ساعت   توسط سینا  | 

سهم بالای سایت‌های مستهجن در اینترنت

شرکت Optenet که در زمینه تولید ابزارهای فیلترینگ برای کنترل دسترسی کودکان به اینترنت فعالیت می‌کند، در گزارش جدید خود اعلام کرد که بیش از یک‌سوم اینترنت را سایت‌های مستهجن تشکیل می‌دهند که می‌توانند آسیب فراوانی به کودکان وارد کنند. به گزارش فارس به نقل از اینفورمیشین‌وبک نوشت: "لوئیزا روتا " مدیر پروژه‌های حمایت از کودکان در شرکت Optenet گفت: وقتی شما درمی‌یابید که بیش از یک‌سوم اینترنت را سایت‌های مستهجن تشکیل داده‌ند و در عین حال از افزایش آگاهی کودکان و نوجوانان برای دسترسی آسان به این سایت‌ها مطلع می‌شوید، لزوم دقت و کنترل شما برای کاهش ورود به این سایت‌های اینترنتی توسط کودکان ضروری می‌نماید.

شرکت Optenet به‌تازگی میلیون‌ها آدرس اینترنتی را مورد بررسی قرار داده است تا آمار دقیقی از تعداد سایت‌های مستهجن و دیگر سایت‌های اینترنتی به‌دست آورد.بر اساس نتایج حاصل از مطالعه این شرکت نرم‌افزاری، از کل اینترنت بیش از ۳۷ درصد سایت‌ها با موضوعات جنسی و مستهجن فعالیت می‌کنند، تعداد سایت‌های اینترنتی ارایه دهنده خدمات بازی‌های آنلاین طی یک سال گذشته ۲۱۲ درصد افزایش یافته، سایت‌های حاوی بخش‌های خشونت‌آمیز ۱۰.۸ درصد بیشتر شده‌اند، تعداد سایت‌هایی که محتوایی با موضوع تروریست را در خود جا داده‌اند ۸.۵ درصد افزایش یافته و سایت‌هایی که به فروش غیرقانونی داروها می‌پردازند ۶.۸ درصد افزایش را نشان می‌دهد.  کد خبر رجانیوز:75290 

+ نوشته شده در  یکشنبه ۱۳۸۹/۱۰/۱۹ساعت   توسط سینا  | 

هشدار! دو سوال ساده از سازمان های قضایی و امنیتی و فرهنگی

- نمی دانم چرا یهودشناخت که یکی از بهترین وبلاگ های دشمن شناسی و صهیون پژوهی مولف بود به دستور کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه، مسدود شده است، ولی برخی وبلاگ های مروج عرفان های صهیونیستی و پست مدرن و موسیقی های مبتذل و عکس های آن چنانی و فشن و ... با آزادی هرچه تمام تر مشغول به پراکندن کثافت در فضای وب هستند و کارگروه، کاری نمی کند!

از برخی سرویس های وبلاگ که با ضد انقلاب وسران فتنه سر وسری دارند انتظاری ندارم ولی از کارگروه چطور؟ به راستی یهودشناخت چه گناهی کرده است؟ من که از مشتری های دائم وی بودم کمتر خطائی دیده ام. قبلا هم وبلاگ هایی ارزشمند و هوشمند چون فیلم پژوه و مسیح یهودی فیلتر شده بودند که همین ابهامات برایم به وجود امد. واقعا نفوذی ها چه کسانی هستند؟ آیا ماسون ها و اعقاب انها و غربزدگان دنیاپرست و دشمن ما را رها کرده است؟ سازمان های امنیتی به هوش هستند؟ مسئولین فیلترینگ چه کسانی هستند؟ آیا مورد تائید هستند یا دوستان و یاران همان هایی هستند که همیشه شعارهای ضدسانسور می دهند، ولی حزب الله را همیشه سانسور می کنند؟ آیا اینها از اعقاب همان روشنفکران دیکتارمآب انگلیسی صفت رضاخانی نیستند که به اسم آزادی و مشروطه باعث به وجود آمدن دیکتاری ماسونی و روشنفکری رضاخانی شدند؟

- نمی دانم چرا کاوه اشتهاردی بعد از شکایت آقازاداه فراری لندن نشین برج عاج نشین، به شلاق و زندان محکوم شد ولی آقازاده های خائن راست راست راه می روند و .... . چرا قوه قضائیه چنین عمل می کند؟ چرا نباید فرزندان پدر معنوی فتنه محاکمه شوند ولی با حسین قدیانی و کاوه اشتهاردی و فرج الله سلحشور، اینچنین برخورد می شود؟ این عدالت است؟ حزب الله تنهاست و مظلومیت دوجانبه اش نظیر ندارد ولی بدانند که حزب الله با این کارها نه تنها خسته نمی شود بلکه جچدی تر از قبل به راه صحیحی که در پیش گرفته است ادامه خواهد داد.

+ نوشته شده در  دوشنبه ۱۳۸۹/۱۰/۱۳ساعت   توسط سینا  | 

هدفمندی همزمان یارانه‎ها در بولیوی و ایران و دو نتیجه متفاوت
ثبات بازار ایران با وجود هدفمندی/ لغو دستور هدفمندی در بولیوی به دلیل اعتراضات اجتماعی

در حالی که برنامه ریزی برای هدفمند کردن یارانه‎ها به عنوان یک انقلاب اقتصادی در ایران از سه سال پیش آغاز شده و طراحی اجرای این طرح بزرگ اقتصادی هزاران ساعت کار کارشناسی با حضور رئیس جمهور و کارشناسان مختلف را به خود اختصاص داده است، اقدام شتابزده برای اجرای مشابه این طرح در کشور بولیوی و در نتیجه بوجود آمدن اعتراضات اجتماعی که سبب لغو این دستور از سوی مورالس شد، نشان داد که در صورت عدم تدبیر همه جوانب و آثار هدفمندی یارانه‎ها ممکن بود چه وقایع ناگواری در کشور به وقوع بپیوندد.

به گزارش رجانیوز، ایوو مورالس، رییس جمهوری بولیوی، در حالی فرمان خود را برای حذف یارانه های مواد سوختی در این کشور را پس گرفته است که قیمت بنزین در این کشور در 6 سال گذشته هیچگونه افزایشی نداشت.به گفته مورالس، قیمت پایین بنزین در این کشور سبب شده بود تا بخش عمده‎ای از یارانه بنزین، بصورت قاچاق از این کشور خارج شود.اما فرمان یک هفته قبل وی برای افزایش بیش از هفتاد درصدی قیمت سوخت سبب شده تا این کشور شاهد اعتصابات، اعتراضات و درگیری‎های جدی اجتماعی شود، به نحوی که رییس جمهوری بولیوی در پیامی که شب سال نو از تلویزیون این کشور پخش شد، گفت خواسته اتحادیه ها و فعالان اجتماعی را اجابت کرده و دستور حذف یارانه‎ها را لغو می‎کند.هر چند مورالس اعلام کرده بود که حقوق کارمندان دولت و همچنین حداقل دستمزدها بیست درصد اضافه خواهد شد و قیمت برق، تلفن و آب ثابت خواهد ماند، با اینحال موفق به کنترل قیمت‎ها در بولیوی نشده بود.

همزمانی هدفمندی یارانه‎ها در ایران و بولیوی و نتایج کاملا متفاوت و معکوس اجرای این دو طرح در هر دوکشور نشان می‎دهد که برنامه ریزی و نظارت شبانه روزی تیم اقتصادی احمدی‎نژاد برای دیدن همه ابعاد این طرح عظیم اقتصادی، موفق بوده و منجر به کنترل دولت بر  بازار و جلوگیری از رواج هرگونه موج ساختگی در اقتصاد ایران شده است. این در حالی است که ابعاد هدفمندی یارانه‎ها در ایران بسیار گسترده‎تر از بولیوی بوده و ایران از نظر بین المللی نیز در شرایط تحریم بسر می‎برد و تنها یکسال از آشوب‎های فتنه پس از انتخابات می‎گذرد. به نظر می رسد موفقیت احمدی‎نژاد در اجرای این طرح می‎تواند ایران را به الگویی مناسب در جهان برای هدفمند کردن موفق و بدون عوارض یارانه‎ها مبدل کند. موفقیتی که جز با تلاش و تدبیر شبانه روزی مدیران اجرای این طرح محقق نشده است. رجانیوز

+ نوشته شده در  دوشنبه ۱۳۸۹/۱۰/۱۳ساعت   توسط سینا  | 

مقام معظم رهبري: «مطمئن باشيد كه روز نهم دي امسال هم در تاريخ ماند، هرچه انسان در اطراف اين قضايا فكر مي‌كند، دست خداي متعال را، دست قدرت را، روح ولايت را، روح حسين‌بن‌علي (ع) را مي‌بيند. اين كارها، كارهايي نيست كه با اراده‌ امثال ما انجام بگيرد. اين كار خداست، اين دست قدرت الهي است.»

+ نوشته شده در  دوشنبه ۱۳۸۹/۱۰/۱۳ساعت   توسط سینا  | 

آدامس غربی مضر است و فرسنگ ها با سقز که ایرانی و مفید است، فاصله دارد!

آدامس یک جویدنی مصنوعی است که نامش را مدیون توماس آدامز آمریکایی است که برای نخستین بار در دهه 1860 توسط ایشان ابداع شد و بعدها هر جویدنی وارداتی به ایران با این نام خوانده شد. یکی از معتبرترین مراجع اطلاعات در مورد آدامس در دنیا، جمعیت بین المللی آدامس جویدنی یا ICGA است که مخفف lnternational  chewing cum a sociation است که به سؤالات مردم در مورد آدامس پاسخ داده و جوابیه های این مرکز بین المللی بر روی سایت آن انتشار می یابد.
یکی از سؤالات پرسیده شده از این مرکز بین المللی این است که آیا آدامس حاوی الکل است یا نه؟
در جوابیه مرکز آمده است در ترکیبات آدامس از شکرهای الکلی استفاده می شود ... حتما متن کامل این مقاله بدیع و جالب را در ادامه همین مطلب بخوانید...    منبع اصلی مقاله: سایت سینای سلامت


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  چهارشنبه ۱۳۸۹/۱۰/۰۱ساعت   توسط سینا  | 

حوزه و دانشگاه، طب سنتی و اسلامی را احیا کنند.

معاونت اجرایی مدرسۀ عالی فقه و معارف اسلامی حوزه علمیه، سلسله نشست های تخصصی را با موضوع "راز سلامتی و طول عمر و نقش دشمنان در تغذیه" در مدرسۀ عالی فقه و معارف اسلامی برگزار کرد. در این نشست، دکتر روازاده موضوع نشست را از ابعاد گوناگون مورد تجزیه و تحلیل قرار داد. ایشان بر انقلاب در همه ابعاد زندگی تأکید و اظهار نظر کرد:  در ادامه مطلب متن کامل را ببینید..


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  چهارشنبه ۱۳۸۹/۱۰/۰۱ساعت   توسط سینا  |